Odzież dla puszystych Ubrania duże rozmiary sklep puszystych Poznań

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Zapraszamy

od poniedziałku do piątku
ubrania duże rozmiary Poznań Piław godzinach 09.00 - 17.00
oraz w soboty
w godzinach 09.00 - 13.00

Kontakt

duże rozmiary Poznańul. Zygmunta starego 11
(przy dworcu PKP)
64-920 Piła
Tel. 604 273 876

Email Drukuj PDF
Witam serdecznie, Chciałabym zaprosić Państwa do udziału w targach dla kobiet Planeta Piękna oraz pierwszych w Polsce targach size plus Większy Wymiar Piękna jako wystawcy. Szczególnie chętnie widziałabym Państwa na naszych targach Większy Wymiar Piękna, jako iż mają Państwo w swojej ofercie również rzadko spotykane duże rozmiary i Państwa Sklep był niejednokrotnie wymieniany w rozmowach z osobami o nietypowych wymiarach. Obecnie na rynku jest duże zapotrzebowanie właśnie na takie nietypowe rozmiary, dlatego też uważam, że Państwa oferta cieszyłaby się niezwykłym zainteresowaniem. A stoisko targowe można urządzić w formie sklepu i na przykład sprzedawać tam ubrania. Nasza firma redNet jest liderem organizacji targów mieszkaniowych. Wykorzystując ponad 10-letnie doświadczenie w 2011 roku rozszerzyliśmy swoją działalność o rynek dziecięcy (Targi Przedszkolaka), a obecnie wkraczamy na nowy rynek branż kobiecych oraz rynek size-plus. Aby dowiedzieli się Państwo więcej o tych imprezach, serdecznie zapraszam na nasze portale: www.planeta-piekna.pl oraz www.wiekszywymiar.pl . Tam jest dokładny opis targów oraz terminy i miasta, w których będą się one odbywać. Na wszelki wypadek przesyłam również w załączniku kalendarz naszych targów. Serdecznie pozdrawiam, Natalia Zwolińska
To jest komentarz do "Kontakt"

Takgi: Sklep dla puszystych Poznań, sklepy dla puszystych Poznań, duże rozmiary Poznań, odzież dla puszystych Poznań, ubrania duże rozmiary Poznań. Sklep dla puszystych Piła, sklepy dla puszystych Piła, duże rozmiary Piła, odzież dla puszystych Piła, ubrania duże rozmiary Piła. Sklep dla puszystych Bydgoszcz, sklepy dla puszystych Bydgoszcz.

Projektowanie stron internetowych:

Tworzenie stron internetowych Piła

Oferta Projektowania i tworzenia profesjonalnych i oryginalnych stron internetowych dla firm i osób prywatnych. Pomoc techniczna 24, pomoc w doborze domen i możliwość profesjonalnego promowania strony w sieci! Dobór najlepszego serwera i konfiguracja. Z nami Twoja strona internetowa będzie na samym szczycie i bez problemu znajdą ją Twoi klienci. Zapraszamy do współpracy. Tworzenie i projektowanie stron internetowych i sklepów www Piła!

Do odwiedzenia

Do odwiedzania naszego sklepu zapraszamy Panie i Panów
poszukujących wszelakiej odzieży i bielizny w dużych rozmiarach.
W naszej ofercie znajdą Państwo:
- Bieliznę
- Garnitury
- Koszule
- Kurtki
- Garsonki
- Stroje wieczorowe
- Swetry
- i wiele innych