Odzież dla puszystych Ubrania duże rozmiary sklep puszystych Poznań

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Zapraszamy

od poniedziałku do piątku
ubrania duże rozmiary Poznań Piław godzinach 09.00 - 17.00
oraz w soboty
w godzinach 09.00 - 13.00

Kontakt

duże rozmiary Poznańul. Zygmunta starego 11
(przy dworcu PKP)
64-920 Piła
Tel. 604 273 876

Email Drukuj PDF
Hej wszystkim. Znalazłem ten sklep dla większych przez przypadek w internecie. Poczytałem opinie i postanowiłem przekonać się sam. Mieszkam jakieś 30 km od Piły więc to żaden wyczyn podjechać, gdyż w Pile jestem dość często. Co się okazało. Faktycznie, towar i ubrania godne zaufania. Kamizelki, spodnie oraz przede wszystkim duuuży garnitur sobie sprawiłem i jestem bardzo zadowolony. Jak większość podobnych Panów jak ja wie jak ciężko czasami znaleźć coś eleganckiego tak właśnie tutaj jest sprawa prosta i nie ma problemów. Obsługa normalnie, nie przesadzajmy, że jakaś nie wiadomo jak nadskakująca w końcu to nie sklep gdzie wydaje się 10 tysięcy złotych ;-), jednak miło i konkretnie. Także śmiało mogę powiedzieć, że kto tam nie gościł to warto przyjechać, nawet jeśli jest daleko, bo ceny mają niskie no i mnóstwo promocji co mi się bardzo spodobało. Pozdro for all Romek.
To jest komentarz do "Strona Główna"

Takgi: Sklep dla puszystych Poznań, sklepy dla puszystych Poznań, duże rozmiary Poznań, odzież dla puszystych Poznań, ubrania duże rozmiary Poznań. Sklep dla puszystych Piła, sklepy dla puszystych Piła, duże rozmiary Piła, odzież dla puszystych Piła, ubrania duże rozmiary Piła. Sklep dla puszystych Bydgoszcz, sklepy dla puszystych Bydgoszcz.

Projektowanie stron internetowych:

Tworzenie stron internetowych Piła

Oferta Projektowania i tworzenia profesjonalnych i oryginalnych stron internetowych dla firm i osób prywatnych. Pomoc techniczna 24, pomoc w doborze domen i możliwość profesjonalnego promowania strony w sieci! Dobór najlepszego serwera i konfiguracja. Z nami Twoja strona internetowa będzie na samym szczycie i bez problemu znajdą ją Twoi klienci. Zapraszamy do współpracy. Tworzenie i projektowanie stron internetowych i sklepów www Piła!

Do odwiedzenia

Do odwiedzania naszego sklepu zapraszamy Panie i Panów
poszukujących wszelakiej odzieży i bielizny w dużych rozmiarach.
W naszej ofercie znajdą Państwo:
- Bieliznę
- Garnitury
- Koszule
- Kurtki
- Garsonki
- Stroje wieczorowe
- Swetry
- i wiele innych