Odzież dla puszystych Ubrania duże rozmiary sklep puszystych Poznań

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Zapraszamy

od poniedziałku do piątku
ubrania duże rozmiary Poznań Piław godzinach 09.00 - 17.00
oraz w soboty
w godzinach 09.00 - 13.00

Kontakt

duże rozmiary Poznańul. Zygmunta starego 11
(przy dworcu PKP)
64-920 Piła
Tel. 604 273 876

Email Drukuj PDF
Jak dla mnie czyli osoby dość potężnej i jak to fajnie określają puszystej, choć niestety prawda boli i jestem określany jako sumo :) lub po prostu grubas. Mam tak od wielu lat i już się z tym pogodziłem. Taka moja natura i w sumie nie jest mi z tym źle :) Jednak to co mnie denerwuje w standardowych sklepach to spojrzenie tych wychudzonych ekspedientek, które patrzą się pogardliwym wzrokiem nie mając nawet często matury skończonej. Nie pora i miejsca prowadzić tu polemiki. Tak jestem sobie poniekąd winny. Jednak to co chciałem w skrócie napisać o tym sklepie dla grubasków to, że odkryłem go całkiem niedawno i spotkałem się z bardzo fajną atmosferą w sklepie: dużo żartów, pomysłów no i ogrom ubrań do wyboru. zarówno tych eleganckich i na specjalne wyjścia jak i tych "piżamowych do domu" dla mnie bomba. hej wszystkim okrągłym
To jest komentarz do "Strona Główna"

Takgi: Sklep dla puszystych Poznań, sklepy dla puszystych Poznań, duże rozmiary Poznań, odzież dla puszystych Poznań, ubrania duże rozmiary Poznań. Sklep dla puszystych Piła, sklepy dla puszystych Piła, duże rozmiary Piła, odzież dla puszystych Piła, ubrania duże rozmiary Piła. Sklep dla puszystych Bydgoszcz, sklepy dla puszystych Bydgoszcz.

Projektowanie stron internetowych:

Tworzenie stron internetowych Piła

Oferta Projektowania i tworzenia profesjonalnych i oryginalnych stron internetowych dla firm i osób prywatnych. Pomoc techniczna 24, pomoc w doborze domen i możliwość profesjonalnego promowania strony w sieci! Dobór najlepszego serwera i konfiguracja. Z nami Twoja strona internetowa będzie na samym szczycie i bez problemu znajdą ją Twoi klienci. Zapraszamy do współpracy. Tworzenie i projektowanie stron internetowych i sklepów www Piła!

Do odwiedzenia

Do odwiedzania naszego sklepu zapraszamy Panie i Panów
poszukujących wszelakiej odzieży i bielizny w dużych rozmiarach.
W naszej ofercie znajdą Państwo:
- Bieliznę
- Garnitury
- Koszule
- Kurtki
- Garsonki
- Stroje wieczorowe
- Swetry
- i wiele innych