Odzież dla puszystych Ubrania duże rozmiary sklep puszystych Poznań

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Zapraszamy

od poniedziałku do piątku
ubrania duże rozmiary Poznań Piław godzinach 09.00 - 17.00
oraz w soboty
w godzinach 09.00 - 13.00

Kontakt

duże rozmiary Poznańul. Zygmunta starego 11
(przy dworcu PKP)
64-920 Piła
Tel. 604 273 876

Email Drukuj PDF
Witam wszystkich, którzy lubią ten sklep. Osobiście korzystam i kupuje wszelkiego rodzaju ubrania już od paru dobrych miesięcy jak tylko przypadkiem zauważyłem wychodząc z PKP baner, że taki sklep istnieje. Wcześniej jak wielu innych Pilan miałem problemy z dobraniem różnych zarówno eleganckich jak i na co dzień ubrań. w naszej galerii lub na rynku to nie ma co w ogóle szukać, albo badziewie, albo drogo, że człowiek się przewraca jak widzi metkę. Pomijając fakt, że miałem zawsze problemy z samym znalezieniem ubrań o odpowiednim dużym rozmiarze to często trafiałem na lipny materiał. Na ta chwilę w zasadzie nie mam problemu. Ubrania w sklepie przy pkp dla puszystych są w dość atrakcyjnych cenach no ale towar jest naprawdę z dobrych materiałów i wiele koszulek i spodni nosze do dzisiaj a używam je bardzo często. Można śmiało polecić innym zakupy tutaj. Jacek
To jest komentarz do "Strona Główna"

Takgi: Sklep dla puszystych Poznań, sklepy dla puszystych Poznań, duże rozmiary Poznań, odzież dla puszystych Poznań, ubrania duże rozmiary Poznań. Sklep dla puszystych Piła, sklepy dla puszystych Piła, duże rozmiary Piła, odzież dla puszystych Piła, ubrania duże rozmiary Piła. Sklep dla puszystych Bydgoszcz, sklepy dla puszystych Bydgoszcz.

Projektowanie stron internetowych:

Tworzenie stron internetowych Piła

Oferta Projektowania i tworzenia profesjonalnych i oryginalnych stron internetowych dla firm i osób prywatnych. Pomoc techniczna 24, pomoc w doborze domen i możliwość profesjonalnego promowania strony w sieci! Dobór najlepszego serwera i konfiguracja. Z nami Twoja strona internetowa będzie na samym szczycie i bez problemu znajdą ją Twoi klienci. Zapraszamy do współpracy. Tworzenie i projektowanie stron internetowych i sklepów www Piła!

Do odwiedzenia

Do odwiedzania naszego sklepu zapraszamy Panie i Panów
poszukujących wszelakiej odzieży i bielizny w dużych rozmiarach.
W naszej ofercie znajdą Państwo:
- Bieliznę
- Garnitury
- Koszule
- Kurtki
- Garsonki
- Stroje wieczorowe
- Swetry
- i wiele innych