Odzież dla puszystych Ubrania duże rozmiary sklep puszystych Poznań

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Zapraszamy

od poniedziałku do piątku
ubrania duże rozmiary Poznań Piław godzinach 09.00 - 17.00
oraz w soboty
w godzinach 09.00 - 13.00

Kontakt

duże rozmiary Poznańul. Zygmunta starego 11
(przy dworcu PKP)
64-920 Piła
Tel. 604 273 876

Email Drukuj PDF
No nareszcie znalazłem odpowiedni sklep jak dla mnie :) Nie wspomne ile to razy czułem się upokorzony, kiedy wchodziłem do zwykłego sklepu z odzieżą i byłem wyśmiewany za plecami ze względu na moje wymiary. No cóż niektórym wydaje się, że dużo jem. Niestety jestem cukrzykiem i mam parę innych problemów, dla tego taka waga. Jednak nie o tym chciałem napisać. Ten sklep dla grubych i grubszych to idealne rozwiązanie dla takich jak ja i podobnych. Fajnie miłą obsługa i same duże rozmiary, co mnie niesamowicie cieszy. Ogromny, że tak powiem wybór no i fajne promocje praktycznie cały czas. Jednak zdecydowanie najlepsze promocje mają ostaniej niedzieli każdego miesiąca. Każda bluza, spodnie, garinitur przecenione o 30% co mi się bardzo podoba. Polecam ten sklep dla puszystych innym, gdyż chyba jest to jedyny taki sklep w promieniu 100 km. Nie wspominając o tym, że jeżdziłem do Poznania czy Bydgoszczy i nic specjalnego tam nie zastałem. Pozdrawiam wszystkich dużych i większych Bartek.
To jest komentarz do "Strona Główna"

Takgi: Sklep dla puszystych Poznań, sklepy dla puszystych Poznań, duże rozmiary Poznań, odzież dla puszystych Poznań, ubrania duże rozmiary Poznań. Sklep dla puszystych Piła, sklepy dla puszystych Piła, duże rozmiary Piła, odzież dla puszystych Piła, ubrania duże rozmiary Piła. Sklep dla puszystych Bydgoszcz, sklepy dla puszystych Bydgoszcz.

Projektowanie stron internetowych:

Tworzenie stron internetowych Piła

Oferta Projektowania i tworzenia profesjonalnych i oryginalnych stron internetowych dla firm i osób prywatnych. Pomoc techniczna 24, pomoc w doborze domen i możliwość profesjonalnego promowania strony w sieci! Dobór najlepszego serwera i konfiguracja. Z nami Twoja strona internetowa będzie na samym szczycie i bez problemu znajdą ją Twoi klienci. Zapraszamy do współpracy. Tworzenie i projektowanie stron internetowych i sklepów www Piła!

Do odwiedzenia

Do odwiedzania naszego sklepu zapraszamy Panie i Panów
poszukujących wszelakiej odzieży i bielizny w dużych rozmiarach.
W naszej ofercie znajdą Państwo:
- Bieliznę
- Garnitury
- Koszule
- Kurtki
- Garsonki
- Stroje wieczorowe
- Swetry
- i wiele innych